Hydrotest - producent okien Kielce
Producent okien kielce

O firmie HYDROTEST

HYDROTEST funkcjonuje na rynku od 1983 r. i będąc w pełni świadomi możliwości naszej firmy podejmujemy się najtrudniejszych zadań związanych z wykonaniem okien i drzwi drewnianych, również zabytkowych. Dbamy o jakość każdego produktu już na etapie doboru surowca i jego obróbki. Do produkcji wykorzystywana jest jedynie tarcica najwyższej jakości (klasa I i II). Wyselekcjonowane drewno -sosna, dąb mahoń (również dostosowujemy materiał w zależności od potrzeb Klienta) poddawane jest następnie ściśle kontrolowanemu procesowi suszenia i klejenia warstwowego.

Firma HYDROTEST dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku producentów stolarki drewnianej, wypracowała sobie dwa główne nurty wytwarzania asortymentu:

  • wysokiej jakości okna, drzwi oraz parapety drewniane
  • specjalizacja w produkcji okien i drzwi zabytkowych, zachowanych w „starym stylu”, które odznaczają się oryginalnością i precyzyjnością wykonania.

Wybierając drewno - materiał naturalny do produkcji naszego asortymentu kierowaliśmy się komfortem użytkowania naszych okien i drzwi. Stosowanie naturalnego materiału nie zawierającego szkodliwych dla zdrowia substancji zapewni Państwu:

  • oszczędność ciepła nawet do 40%
  • małą rozszerzalność oraz dużą wytrzymałość przy porównywalnie niewielkiej gęstości
  • lepsze samopoczucie
  • niekwestionowane walory estetyczne, które wraz z upływem czasu nabierają szlachetności.
Ekologiczne rozwiązania

Drewno to najbardziej ceniony materiał budowlany ze względu na jego wielowiekową tradycję i niezawodność. Wykonując dla Państwa stolarkę okienną oraz drzwiową wiemy, że jakość ostatecznego produktu związana jest przede wszystkim z doborem odpowiedniego surowca. W związku z tym podchodząc indywidualnie do każdego z Klientów zwracamy szczególną uwagę na przygotowanie materiału wyjściowego.

Dziś w dobie licznych zagrożeń ekologicznych, oferując naturalne okna drewniane, dbamy o dobro naszych Klientów oraz ich satysfakcje na dziesiątki lat użytkowania. Wybierając drewniane okna HYDROTEST należy także pamiętać iż zmniejszają Państwo koszty związane z przyszłą ich utylizacją (w porównaniu do okien PCV).

Wdrażanie nowoczesnych metod technologicznych umożliwiło nam wykonywanie asortymentu o doskonałych parametrach technicznych, przy jednoczesnym zachowaniu naturalnej faktury i kolorystyki. Chcąc być konkurencyjni stale podnosimy swoje kwalifikacje oraz formy wytwarzania oferowanych produktów.

 

Referencje:

© Copyright Hydrotest 2012 wszelkie prawa zastrzeżone   -   -   -   projekt strony: Projektowanie stron internetowych